Nie wiesz, co podarować na Chrzest? Spersonalizowana opowieść o Aniele Stróżu poszukującym na ziemi Maleństwa, którym ma się opiekować, będzie oryginalnym prezentem z tej okazji.

Miesiąc temu wraz z mężem organizowaliśmy Chrzest Święty naszego synka. Było to dla nas nie lada wyzwanie, gdyż mieszkając za granicą musieliśmy wszystkim sterować zdalnie. Po rozesłaniu zaproszeń do gości, dostaliśmy od nich wiele zapytań dotyczących tego czym mogliby obdarować nasze maleństwo. Odpowiedź była jedna: książką. Zależało nam wówczas na takim prezencie, który pozostanie z nim na lata i do którego będzie mógł wracać w przyszłości. Czytając dedykację zawartą w takiej książce będzie on mógł wspomnieć chwilę pierwszego sakramentu i ciepło pomyśleć o cioci czy wujku. Dodatkowo istotną dla nas kwestią było, aby nasz maluch w przyszłości ćwiczył swój język polski, a te książki z pewnością bardzo by mu w tym pomogły. Cudowni goście spisali się na medal dzięki czemu Liamek dostał mnóstwo wspaniałych książek! Wsród nich znalazła się jedna szczególnie wyjątkowa, która za każdym razem, gdy ją czytam, wzrusza mnie do łez. Jest to spersonalizowana książka, której głównymi bohaterami jest nasz syn i jego Anioł Stróż.

„Liam i Emuriel” to historia o Aniołku Emurielu, któremu znudziło się już czekanie na ważne zadanie. Historia zaczyna się, gdy Emuriel siedzi nad strumykiem i wzdycha, bo smutno mu i źle. Uważa, że inni mają ważniejsze zadania od niego, bo on wciąż pomaga ptaszkom i biedronkom, a chciałby zostać Aniołem Stróżem. W końcu jednak nadchodzi ta chwila, gdy na świat przychodzi Liam i Emuriel zostaje jego Aniołem Stróżem. Cieszy się oczywiście i jednocześnie wpada w popłoch. Bo tak nagle. Bo już. A kogo będzie pilnował, kim się opiekował? Słowem, w głowie mnóstwo pytań, a w sercu lekkie drżenie niepokoju: „Czy ja sobie poradzę?”. Wszystko dobrze się kończy, Emuriel odnajduje swojego podopiecznego i z dumą pełni rolę Anioła Stróża.

Spersonalizowaną książkę można zakupić na stronie: www.bajkopisarze.pl, dostępna jest ona zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopów. Aniołek może również zmienić imię na Efiriel lub Umuriel. Dostępna w dwóch wersjach graficznych. Zawiera ona również wkomponowane zdjęcia dziecka, osobistą dedykację, datę i miejsce Chrztu Świętego, oraz szczegółowe opisy związane z narodzinami dziecka dostosowanymi do konwencji opowiadania. Na stronie dostępne są również książki na inne ważne życiowe wydarzenia, np. narodziny, śluby, rocznice, itp.

Za tę wspaniałą książkę jeszcze raz dziękujemy mojej kochanej Mamie i Babci.


DSC04107

DSC04119

DSC04120

DSC04121

DSC04122

DSC04115